Ekskluzywne wykonanie

WARTOŚĆ DODANA
Chcielibyśmy, aby nasze produkty dodawały wartości Państwa biznesowi oraz aby były adekwatne do prestiżu i stylu danego miejsca.
Aby dzięki nim zabawa zamieniła się w zysk.

Seria PREMIUM
W serii produktów Premium stosujemy bezkompromisowe rozwiązania – najwyższej jakości powłoki lakiernicze oraz mamy możliwość dowolnego kształtowania designu Wieży. Kolory oraz loga i grafiki na obudowie są chronione podwójną warstwą lakieru bezbarwnego w połysku lub półmacie. Z kształtem obudowy chcemy odejść od skojarzeń ze zwykłą szafką meblową, w kierunku rozwiązań dedykowanych. Dlatego m.in. obrzeża są mocno zaokrąglane, malowane i lakierowane, a nie oklejane.

Seria CLASSIC
W serii Classic nasze Wieże są tańsze, mają bardziej klasyczny, ale nadal fantazyjny kształt. Nadruk na całych płytach pozwala stworzyć z nich graficzne dzieła sztuki. Całość zabezpieczona lakierem. Obrzeża są oklejone i lekko zaokrąglone. Wybór kolorów obrzeży i ich wzorów wg szerokiej palety oklein meblowych.

MY, a inni producenci
Nie da się ukryć, że to co najlepsze nie może być też najtańsze. Poniższe zdjęcia prezentują detale powłoki lakierniczej i obróbki kształtu w naszej firmie oraz u innego producenta. Modele konkurencji są wyraźnie tańsze od naszej serii Premium i tylko trochę tańsze od serii Classic. Wydaje się jednak, że zdjęcia wyraźnie pokazują różnicę w designie i jakości wykonania na korzyść naszych rozwiązań. Nie stosujemy naklejek, malujemy/drukujemy w lakierni natryskowej (a nie wałkiem), drewno obrabiamy mechanicznie (a nie ręcznie).

 
 

Seria PREMIUM

(detale wykonania)

 
 

INNI PRODUCENCI